جنس مبلمان:

مبلی که انتخاب می‌کنید نباید خیلی سنگین باشد، اما سبک بودن بیش از اندازه هم نشانه خوبی نیست؛ مبلمان بسیار سبک نشان می‌دهند که در ساخت آن از مواد اولیه بی کیفیت و چوب ارزان قیمت استفاده شده

است. برای تست آن یک سمت مبل را بلند کنید و به آرامی تکان دهید؛ اگر احساس ضعیف بودن یا لق زدن داشت آن را کنار بگذارید. فریم داخلی مبلمان اهمیت بسیار دارد، قاب‌های چوبی بهترین انتخاب برای بدنه مبلمان محسوب می‌شود، فریم و قاب فلزی نیز برای این منظور مناسب است، اما جا به جایی مبلمان را با چالش مواجه خواهد کرد. پس حتما از فروشنده بپرسید از چه نوع موادی در آن استفاده شده است و به دنبال تخته‌هایی با کیفیت بالا مانند چوب‌های گردو، افرا، راش، بلوط، توسکا و ... باشید.
رنگ مبلمان تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون منزل دارد پس از رنگ های جیغ و شاد نترسید و آن ها را امتحان کنید اما اگر نمیتوانید ریسک کنید میتوانید از رنگ های خنثی استفاده کنید.
لاوسیت تولید کننده میل راحتی در مدل ها و طرج ها مختلف است . تولیدی مبل راحتی لاوسیت عرضه کننده مبل راحتی راحتی با قیمت تولیدی در تهران است .


رنگ مبلمان

شما در انتخاب رنگ مبل سالن پذیرایی بهتر است به اندازه فضا و میزان نور موجود در سالن پذیرایی توجه کنید. بدین معنی که اگر سالن پذیرایی منزل شما بزرگ است از انواع رنگ های متنوع روشن و تیره برای مبلمان استفاده کنید و برای بزرگ تر به نظر رسیدن سالن های پذیرایی کوچک از مبلمان رنگ روشن استفاده کنید.

اگر سالن پذیرایی تان به اندازه کافی نور دارد مبلمان با رنگ روشن و یا رنگ تیره انتخاب کنید و اگر فضای سالن پذیرایی تاریک و کم نور است از مبلمان رنگ روشن مانند سفید و شیری که نور را منعکس می کنند ، استفاده کنید.

شما می توانید رنگ مبل را با سایر وسایل موجود در دکوراسیون پذیرایی مانند کفپوش و رنگ پرده و رنگ غالب استفاده شده در دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی ست کنید.

برای جدا کردن مبلمان پذیرایی از دکور اتاق پذیرایی از رنگی برای مبلمان استفاده کنید که مکمل رنگ به کار رفته در دکوراسیون داخلی پذیرایی است. دنیای مد نمناک اشاره می کند که برای برجسته به نظر رسیدن رنگ و طرح مبلمان منزل تان ، رنگ مبلمان را با رنگ دیوار ست کنید.

تعداد نشیمن مناسب مبل راحتی چند عدد است؟

مبل­های راحتی معمولاً در ست های هشت نفره عرضه می­شوند. ست هشت نفره شامل دو کاناپه سه نفره و دو مبل تک نفره است. این نوع انتخاب تعداد نشیمن برگرفته از ست­های مبلمان ترکیه است. اما معمولاً در ایران از گذشته ست هفت نفره به صورت یک کاناپه سه نفره، یک مبل دو نفره و دو مبل تک نفره برای مبل راحتی مرسوم بوده است؛ اما امروزه در بسیاری از مدل­های جدید مبل راحتی امکان ساخت مبل دو نفره وجود ندارد. البته مبلمان راحتی به صورت نیم ست یعنی یک کاناپه سه نفره و دو مبل تک نفره هم رایج است. اخیراً با توجه به گسترش فروشگاه­های اینترنتی مبلمان، در برخی از این فروشگاه­ها نظیر فروشگاه اینترنتی مبل و دکوراسیون توکامارت امکان انتخاب تعداد نشیمن در ست­های خارج از موارد ذکر شده و به صورت دلخواه برای خرید اینترنتی مبل فراهم شده است.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد نحوه خرید مبل راحتی از تولیدی مبل راحتی لاوسیت با ما تماس حاصل فرمایید.