بر اساس سبک زندگی خود تصمیم بگیرید

اگر در منزل خود حیوان خانگی و یا کودکی دارید که احتمال کثیف شدن مبلمان را بسیار بالا می‌برند، بهتر است از رنگ تیره برای مبلمان خود استفاده نمایید و

یا حتی اگر کودک و حیوان خانگی ندارید اما شرایط زندگی شما به گونه‌ای است که امکان تمیز نمودن مداوم مبلمان برای شما وجود ندارد، بهتر است از رنگ‌های تیره برای مبلمان خود استفاده نمایید که کثیفی را کمتر نشان می‌دهند.

تولیدی مبل راحتی لاوسیت عرضه کننده مبل راحتی با قیمت تولیدی است . اگر به دنبال خرید مبل راحتی با قیمت مناسب هستید میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.  

استفاده از رنگ خنثی در مبلمان


رنگ‌های خنثی نظیر بژ، خاکستری، کرم و... رنگ‌هایی هستند که به سادگی با تمامی وسایل و لوازم منزل ست می‌شوند و درواقع رنگ‌هایی هستند که هیچ‌گاه از مد نیافته و در طی طولانی مدت نیز موجب خستگی شما نمی‌شوند. چراکه در هنگام انتخاب رنگ مبل اگر فردی تنوع طلب نیستید باید دقت داشته باشید که رنگی را انتخاب کنید تا برای زمان طولانی از آن استفاده نموده و از رنگ آن خسته نشوید. هرگاه در انتخاب رنگ مناسب برای مبلمان خود دچار سردرگمی شدید، رنگ‌های خنثی بهترین گزینه محسوب می‌شوند چرا که با هر رنگی قابلیت ست شدن دارند.
توجه به محل قرارگیری مبل

 

محل قرار گیری مبل


محل قرارگیری مبل یکی دیگر از مهمترین عواملی است که به هنگام خرید باید به آن توجه نمود. برای مثال اگر قرار است مبلمان خود را در زیر پنجره، جایی که آفتاب مستقیم به آن می‌تابد قرار دهید، باید بدانید که رنگ پارچه مبلمان در اثر قرارگیری در معرض نور خورشید رنگ پریده و روشن می‌شود، بنابراین بهتر است از رنگ‌های روشن استفاده نمایید تا مشکلی از این بابت نداشته باشید.
توجه به متراژ فضای در اختیار

میزان متراژ فضا

ازدیگر عوامل تعیین کننده رنگ مبلمان، متراژ فضای در اختیار شما است. اگر متراژ فضای شما بسیار کم است، بهتر است از مبلمان به رنگ روشن و طرح‌های بسیار کم نقش استفاده نمایید تا فضای شما را روشن‌تر و دل‌بازتر جلوه دهد. حتی در شرایطی اگر رنگ دیوار و مبلمان خود را به صورت یک رنگ و یا به رنگ‌های خیلی مشابه هم انتخاب نمایید نیز تاثیر به‌سزایی در بزرگتر جلوه دادن فضا خواهد داشت.

لاوست تولید کننده انواع مدل مبل راحتی ، مبل راحتی کلاسیک ، مبل راحتی مدرن و ... است.